Ремонт турбокомпресорів

Ремонт турбокомпресорівТурбокомпресори сьогодні встановлені на багатьох автомобілях. Вони сприяють збільшенню потужності двигуна, змушують мотор працювати активніше і ефективніше. Турбокомпресор, працюючи в умовах великих навантажень, не застрахований від поломок. Високий тиск усередині корпусу, схильність впливу високих температур, висока швидкість обертання крильчатки - фактори, які можуть стати причиною виходу турбіни з ладу. Час також не грає на користь будь-якому механізму. Навіть в умовах дбайливого ставлення власника до автомобіля, коректної його експлуатації, окремі деталі з часом зношуються. Тому ремонт турбокомпресорів рано чи пізно чекає на кожного власника машини з функцією турбонаддува двигуна.

Ремонт турбокомпресорів може бути різним за складністю. Капітальний ремонт, природно, передбачає більший обсяг роботи, ніж базовий або частковий, а значить вимагає більше часу і фінансових вкладень. Капітальний ремонт турбокомпресорів полягає в заміні практично всіх елементів агрегату. Часто такої серйозної роботи не потрібно, і заміна лише деяких деталей може повернути турбіні колишню працездатність. Іноді турбокомпресор втрачає здатність до коректного функціонування через банальне засмічення фільтрів, отворів, каналів. Частка елементів турбіни від бруду, сміття, нагару відбувається в будь-якому випадку, незалежно від характеру поломки. Адже щоб механізм працював справно якомога довше, необхідно тримати його в чистоті. Навіть після усунення несправності ремонт турбокомпресорів може знадобитися незабаром знову, якщо на поверхні його складових частин залишилася іржа, пил, сажа.

Грамотний ремонт турбокомпресорів в Києві і по Україні здійснюють фахівці компанії «Turbo Life».

Ми не женемося за великими прибутками, а тому готові запропонувати на ремонт турбокомпресорів ціну, доступну багатьом автовласникам.