Ремонт турбін (Дніпропетровськ)

Турбіна - агрегат, установка якого дозволяє примножити потужність мотора. Двигун з турбонаддувом сьогодні побачити можна на автотехниці різноманітних марок і моделей. Турбіна - це частина конструкції транспортного засобу, що забезпечує підвищену ефективність роботи мотора. Вона так само не захищена від поломок, як і всякий інший механічний агрегат. Ремонт турбін в Дніпропетровську, Києві, Хмельницькому та інших містах здійснюють майстри компанії «Turbo Life». Багатий досвід роботи з агрегатами такого типу дозволяє нашим фахівцям здійснювати налагодження турбін якісно і, що важливо, швидко.

Ремонт турбін (Дніпропетровськ)Ремонт турбін (Дніпропетровськ) може бути капітальним або базовим. Обидва варіанти припускають детальну діагностику, внаслідок якої повинні бути визначені всі наявні несправності і слабкі місця. Ремонт турбін (Дніпропетровськ) передбачає розбирання турбокомпресора. Ретельна мийка та чищення піскоструминним апаратом очікує кожну деталь. Зношені елементи турбіни будуть замінені новими, ті, які підлягають ремонту, - відреставровані. Ціна на капітальний ремонт турбін (Дніпропетровськ) буде вище, ніж на базовий, так як передбачає більшу кількість процедур (балансування ротора наприклад).

Потрібно терміновий ремонт турбін (Дніпропетровськ)? Здійснити реставраційні роботи найбільш швидко і якісно зможе компанія «Turbo Life».

Ми приймаємо турбіни на ремонт в Дніпропетровську, Києві, Вінниці та інших містах. Щоб залишити замовлення на ремонт, достатньо зателефонувати в наш офіс і обговорити докладно з менеджером умови надання цієї послуги.