Ремонт дизельних турбін

Ремонт дизельних турбінДизельні турбіни виходять з ладу не рідше, ніж турбіни бензинових двигунів. З поломками турбін на станції техобслуговування і в сервісні центри однаково часто звертаються власники дизельної і бензинової автомобільної техніки. Ремонт дизельних турбін практично не має особливостей. Він також припускає проведення діагностики несправностей, розбирання і огляд турбіни. Після виявлення всіх наявних проблем в обов'язковому порядку здійснюється піскоструминне чищення всіх деталей від іржі, бруду, нагару, нерозчинних опадів. Пошкоджені елементи реставруються, якщо це можливо. Якщо ні - замінюються новими або справними уживаними.

Ремонт дизельних турбін - захід, який повинен здійснювати грамотний фахівець. В іншому випадку не можна гарантувати ефективність і доцільність такої процедури. Людина, що не володіє необхідними знаннями та навичками, навряд чи зможе навіть визначити причину поломки, не те що її якісно усунути. Ремонт дизельних турбін - заняття, що вимагає від майстра уважності, акуратності, професіоналізму. У деяких випадках турбіну неможливо врятувати без капітального ремонту або заміни картриджа. В інших достатньо буде елементарної реставрації зношених деталей. Від того, наскільки серйозні проблеми, залежатиме тривалість і вартість ремонту дизельних турбін. Природно, заміна старих деталей новими обійдеться автовласникові дорожче ніж їх ремонт. Точно так само, як і заміна турбіни цілком потребує великих грошових витрат, ніж її реставрація. Можливо тому ремонт дизельних турбін - послуга, яка користується попитом серед автолюбителів України.

Якісний ремонт дизельних турбін готові виконати швидко і акуратно фахівці компанії «Turbo Life».

Наше підприємство спеціалізується саме на турбінах, а тому усунення неполадок будь-якої складності для наших майстрів не проблема.