Картридж турбіни Рено Трафік 1.9

Рено Трафік - це велика, комфортна вантажна машина, яка при цьому дуже зручна в експлуатації. Вона відмінно підходить і для щоденної їзди в міських умовах, і для перевезення габаритного вантажу де-небудь у сільській місцевості. Сидіти в такій машині комфортно і водієві, і пасажирам. Але, незважаючи на свої відмінні характеристики, Рено Трафік також потребує грамотного догляду і експлуатації. Однією зі складових такого догляду є своєчасна і правильна заміна картриджа турбіни Рено Трафік 1.9.

У середньому ресурс картриджа турбіни Рено Трафік 1.9 становить приблизно 150000 км. Але дуже часто він значно скорочується. Скорочення ресурсу картриджа турбіни відбувається з багатьох причин. Найчастішою причиною є неправильна експлуатація автомобіля під час їзди. Якщо їздити на ньому занадто швидко, різко міняти швидкість, це викликає сильне перекручування турбіни. Наслідком перекручування є швидкий знос картриджа турбіни Рено Трафік 1.9. Щоб уникнути таких небажаних наслідків, потрібно їздити рівномірно і не перевищувати дозволену максимальну швидкість їзди на автомобілі Рено.

Картридж турбіни Рено Трафік 1.9. також може підлягати заміні в разі неправильно встановленого тиску олії в двигуні. Якщо він занадто високий, олія може видавлюватися через щілини між втулками і валом картриджа. Якщо тиск дуже низький, турбіна не отримує достатньо олії, а значить, вона недостатньо змащується. В одній і другій ситуації картридж турбіни Рено Трафік 1.9. зношується набагато швидше, ніж передбачається виробником.

У компанії «Turbo Life» можна за демократичною вартістю придбати новий картридж турбіни Рено Трафік 1.9.

Вся продукція компанії сертифікована!