Картридж турбіни Garrett

Більш детальна інформація про картриджі >>

Картридж - одна з найголовніших складових турбокомпресора. З несправним картриджем турбіна не зможе коректно працювати. Картридж насправді являє собою цілий комплект взаємодіючих між собою елементів. Деталі картриджа в процесі експлуатації турбіни піддаються великим навантаженням, а тому схильні до зносу. Решта складових турбіни практично не зношуються в ході експлуатації. Тому саме заміна картриджа часто є єдиним порятунком старого турбокомпресора.

Картридж турбіни Garrett теж не захищений від зношування. Ознаками того, що у картриджі є проблеми, можна вважати підвищену витрату масла і його витоку, синій або чорний дим з вихлопної труби, свавільне відключення турбокомпресора, погіршення динаміки розгону автомобіля. Існують і інші симптоми неякісної роботи турбіни. Пізнати їх і зіставити з несправністю картриджа турбіни Garrett напевно зможе хороший фахівець. Саме до фахівців варто звертатися в першу чергу, якщо помічені порушення в роботі системи турбонаддува. Грамотний механік зможе визначити не тільки саму проблему, але й шляхи її усунення. Найчастіше, повернути турбіні працездатність допомагає заміна її картриджа. Заміна картриджа турбіни Garrett - це по суті капітальний ремонт турбокомпресора. Після такої процедури турбіну можна вважати практично новою.

Якщо картридж турбіни Garrett потребує заміни, здійснити такий ремонт слід якнайшвидше. Багато автомобілістів погодяться, що з несправною турбіною керування автомобілем приносить набагато менше задоволення. До того ж, усунення будь-яких несправностей транспортного засобу відкладати на потім не варто, а тим більше заміну картриджа турбіни Garrett.

У компанії «Turbo Life» кожен автовласник зможе купити або замінити картридж турбіни Garrett, не переплачуючи даремно.

До наших фахівців звертатися можна з будь-яких питань, що стосуються турбін.