Картридж для турбіни КІА Сід 1.6 (дизель)

Одними з найстаріших південнокорейських автомобілів є машини марки «КІА». Ці автомобілі залишаються затребуваними в усьому світі, оскільки вважаються надійними, зручними в експлуатації в різних умовах і протягом тривалого терміну. Існують різні моделі КІА, однією з найпопулярніших останнім часом стала модель Сід 1.6 (дизель). Вона є стильною і економічною машиною, при цьому доступною у вартості. Але, незважаючи на високу якість КІА Сід 1.6 (дизель), картридж для турбіни цього автомобіля також потребує регулярної заміни.

Усередині картриджа для турбіни КІА Сід 1.6 (дизель) розміщується спеціальний вал. З обох його сторін прикріплюються турбінні колеса. Під час роботи вала під тиском подається моторне масло, яке запобігає його перегріванню. Додатково картридж для турбіни КІА Сід 1.6 (дизель) з'єднується з трубкою, всередині якої знаходиться антифриз. Така його конструкція максимально зберігає його від небажаного перегріву. Під час тривалої експлуатації автомобіля вал і інші деталі конструкції картриджа для турбіни КІА Сід 1.6 (дизель) зношуються. Це природний процес, він є неминучим. У такому випадку потрібно без уповільнення замінити весь картридж.

Причинами, через які картридж для турбіни КІА Сід 1.6 (дизель) може підлягати заміні раніше зазначеного в інструкції з експлуатації терміну, можуть послужити занадто низький, або занадто високий тиск олії в двигуні і висока ступінь подразнення у впускному колекторі.

Придбати новий картридж для турбіни КІА Сід 1.6 (дизель) можна в компанії «Turbo Life».

Якщо є необхідність, наші фахівці нададуть Вам кваліфіковану допомогу у виборі запасних частин для Вашого автомобіля.