Турбіна Форд

Більш детальна інформація про картриджі >>

Кожен власник автомобіля повинен знати про важливість регулярних перевірок машини. Навіть якщо з корпусом автомобіля проводять роботи, спрямовані на збереження його цілісності, в дорозі може стихнути двигун або зламатися його турбіна. Форд останньої моделі також не захищений від можливості потрапити в сервіс. Не варто довіряти заводським заходам захисту деталей - ми рекомендуємо перевіряти автомобіль не тільки перед покупкою, але також і через роки експлуатації.

Вашій старезному двигуну потрібна нова турбіна? Форд, Ауді, Мерседес, Пежо і багато інших марки автомобілів обслуговуються в нашому сервісі регулярно. Майстри нашої компанії працюють у великих містах України і готові прийняти транспортний засіб в будь-якому стані двигуна. Проте, ми нагадуємо, що своєчасна діагностика існує для того, щоб убезпечити пасажирів, а також передбачити ймовірну поломку. Так як турбіна Форда виготовлена з металу, як і інші деталі, вона піддається зносу і корозії. Не допустіть іржу - перевіряйте стан двигуна і його комплектуючих щорічно.

Турбіна ФордДосвідчені співробітники компанії «Turbo Life» вибрали вузьку спрямованість своєї діяльності, що підняло нас вище конкурентів в питаннях ремонту турбокомпресорів. Ми вважаємо, що ремонт в марках машин Опель, Джип, Ауді, Форд, Хендай турбін і інших комплектуючих двигуна повинен мати обґрунтовану ціну. Наші майстри з багаторічним стажем роботи поширили мережу «Turbo Life» по всій Україні, щоб нашим клієнтам було зручно зв'язатися і замовити наші послуги не тільки в заміні вже зламаних частин двигуна, але і в його діагностиці.

Після Вашого дзвінка нашого менеджера, фахівець компанії з найближчого міста підбере турбіну під Ваш Форд. Негайно товар буде доставлений Вам в разі, якщо Ви відносите себе до досвідчених автомобілістам, які впевнені в своїх силах і можуть зробити монтаж деталей самостійно.

Не чекайте, коли Форд зламається - турбіна, картридж, повний комплект турбокомпресора в Вашому розпорядженні всього після одного відвідування нашого сервісу.