Контакти

 

 


+380 50 154-84-51

+380 98 660-12-20
tlifeua@gmail.com
www.turbolife.com.ua

 м. Київ, вул. Щусєва 35а

Всі візити просимо попередньо узгоджувати.


автомобільні турбокомпресори

Компанія ТурбоЛайф це вузькоспеціалізоване підприємство з ремонту та продажу турбокомпресорів (турбін) для легкових, вантажних автомобілів, спец. техніки, дизельних генераторів, малих суден та іншої техніки має двигун внутрішнього згоряння оснащений турбокомпресором.

Наша компанія - партнер відомих світових виробників турбокомпресорів. Ми співпрацюємо з такими заводами, як Garrett, KKK, Holset, Schwitzer, Mitsubishi, Toyota, IHI, CAT, Detroit Diesel, а також з великими постачальниками запчастин і витратних матеріалів.

Всі співробітники в компанії ТурбоЛайф пройшли навчання та стажування в Європі та набуті знання дозволяють вирішувати навіть нестандартні завдання.

З кожним клієнтом ми вибудовуємо, насамперед, довірче та шанобливе ставлення. Наші фахівці допоможуть Вам розібратися в причині поломки турбіни, підібрати нову турбіну, проконсультувати з приводу ремонту або заміни картриджа Вашої турбіни. Основний принцип, яким ми керуємося в своє роботі - це якісне вирішення Ваших завдань при економії Ваших коштів.

Нашим клієнтам ми пропонуємо різну форму оплати, гнучку систему знижок, можливість доставки замовлення в будь-яку точку України, а також відстрочку платежу.

Ми впевнені, що Ваш автомобіль гідний найкращого!

Представительства в Вашем городе